خرید پارتیشن اداری دست دوم و کارکرده – کم هزینه و سریع

آیا پارتیشن اداری دست دوم و کارکرده می توانید نیاز ما را برطرف کند؟ تحقیقات نشان داده است که استخدام و حفظ کارمندان حرفه ای علت اصلی موفقیت شرکت های بزرگ است. همچنین حفظ امنیت روانی کارمندان منجر به بهبود عملکرد آنها می شود. یکی از عوامل موثر بر امنیت روانی افراد، شرایط فیزیکی محیط کار آنها است. برخورداری از شرایط فیزیکی و محیطی مناسب از ملزومات شرکت های موفق است. اگر محیط شرکت به نحوی طراحی شده باشد که شخص نسبت به محل کار خود احساس مسئولیت داشته باشد؛ آنگاه می توان انتظار داشت که فرد با انگیزه ای دوچندان به کار بپردازد. پارتیشن بندی محیط کار یکی از عوامل القای حس مسئولیت به کارمندان است زیرا افراد خود را صاحب اتاقی خصوصی در محیط کار خواهند پنداشت. 

پارتیشن اداری دست دوم

در گذشته برای پارتیشن بندی فضاهای کاری از دیوارهای آجری و سیمانی استفاده می شد اما امروزه بیشتر افراد به استفاده از پارتیشن های اداری کاذب روی آورده اند. پارتیشن بندی با استفاده از پارتیشن های اداری با سرعت بالاتری انجام می گیرد؛ همچنین فارغ از ریخت و پاش چیدن دیوارهای آجری است و به کفپوش ساختمان نیز هیچ آسیبی نمی زند؛ علاوه بر این به راحتی قابل دمونتاژ است.

خرید پارتیشن اداری دست دوم

جهت خرید پارتیشن اداری دست دوم با کمترین قیمت و نصب سریع با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۵۴۵۴۶۶۱

 

قابلیت دمونتاژ پارتیشن های اداری، امکان خرید پارتیشن اداری دست دوم را به وجود آورده است. استفاده از پارتیشن اداری دست دوم برای افرادی مناسب است که نمی خواهند متحمل پرداخت هزینه هنگفتی شوند. البته قیمت پارتیشن اداری دست دوم نیز برحسب قیمت، نوع، مدل، ابعاد و… متنوع است. بنابراین برای خرید یک پارتیشن اداری دست دوم مناسب باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیریم که در بخش بعدی مقاله به این موضوع می پردازیم.

 

برای خرید پارتیشن اداری دست دوم و کارکرده مناسب چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیریم؟

پارتیشن اداری دست دوم راهی بصرفه برای تفکیک فضای داخلی ادارات، شرکت ها، فروشگاه ها و… است. اما از آنجایی که پارتیشن دست دوم از ابتدا برای محیط دیگری با ابعاد مشخصی طراحی و ساخته شده است ممکن هست که به راحتی با ابعاد فضای موردنظر ما وفق پیدا نکند. بنابراین یکی از مهمترین فاکتورهایی که هنگام خرید پارتیشن اداری دست دوم باید به آن توجه کنیم؛ هماهنگی ابعاد پارتیشن با ابعاد محیط موردنظر ما است. عدم تطابق طول و عرض پارتیشن با محیط جدید، ما را به شدت به دردسر خواهد انداخت و ممکن است که در نهایت شاهد نصب تمیز و آراسته ای نباشیم.

خرید پارتیشن دست دوم

جنس پارتیشن، معیاری مهم

دومین نکته ای که برای خرید پارتیشن اداری دست دوم باید به آن توجه کنیم؛ جنس پارتیشن است. پارتیشن های اداری با استفاده از مواد متنوعی ساخته می شوند. تفاوت در جنس پارتیشن همراه با تفاوت در کارایی و قیمت پارتیشن است. در بین پارتیشن های اداری مختلف، پارتیشن هایی که با استفاده از ام دی اف و شیشه ساخته می شوند از محبوبیت زیادی برخوردار هستند زیرا هم حریم خصوصی بخش های مجزا را به خوبی حفظ می کنند و هم نور را از خود عبور داده و محیطی روشن ایجاد می کنند. پارتیشن های تمام شیشه ای هم در بین طرفداران نماهای مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. اگرچه پارتیشن های اداری با مواد متنوعی ساخته می شوند اما طبیعتا محدوده انتخاب در خرید پارتیشن اداری دست دوم کمتر است. بنابراین برای خرید پارتیشن اداری دست دوم باید حوصله بیشتری خرج کنیم تا بتوانیم پارتیشن با کارایی موردنیاز را بیابیم.

رنگ پارتیشن

علاوه بر جنس پارتیشن اداری دست دوم، در انتخاب رنگ این نوع پارتیشن نیز باید بسیار صبور باشیم. عدم هماهنگی رنگ پارتیشن با مبلمان اداری، نمایی آشفته ایجاد می کند. رنگ پارتیشن های دست دوم متناسب با دکوراسیون فضایی است که پارتیشن از اول برای آن فضا ساخته شده است. بنابراین ایجاد هماهنگی بین رنگ پارتیشن دست دوم با محیط جدید کمی دشوار است و به صبر و حوصله نیاز دارد.

علاوه بر هماهنگی های ظاهری پارتیشن دست دوم با محیط جدید، تطابق نوع پارتیشن با نیاز محیط نیز الزامی است. اگر محیط جدید، شلوغ و پر رفت و آمد است باید به دنبال پارتیشن دست دوم دوجداره بود اما اگر محیط کاملا آرام است؛ پارتیشن تک جداره کفایت می کند. همچنین اگر عدم عبور گرما از دیوارهای کاذب ضروری است باید به فکر خرید پارتیشن دوجداره بود اما اگر عبور انرژی مانعی ندارد؛ خرید پارتیشن تک جداره بهتر است.

پارتیشن اداری دست دوم

خرید پارتیشن اداری دست دوم آری یا خیر؟

طبق آنچه گفته شد؛ خرید پارتیشن اداری دست دوم مناسب منوط توجه به فاکتورهای مختلفی است که در بالا به تعدادی از آنها اشاره کردیم. شایان ذکر است که تفاوت در نوع، جنس، طرح و… منجر به تفاوت قیمت پارتیشن های دست دوم مختلف می شود. ممکن هست که یک پارتیشن دست دوم با قیمت کمتر وجود داشته باشد که پاسخگوی نیازهای محیط موردنظر ما نباشد. تحت چنین شرایطی بهتر است هزینه بیشتری پرداخت کنیم تا پارتیشنی متناسب با شرایط محیط بخریم. برآورده نکردن نیازهای محیط، زحمت ما را دوچندان خواهد کرد زیرا باعث می شود مجبور به تعویض پارتیشن شویم و اصطلاحاً خرج ما دو خرج شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *